Access Kontrol Sistemleri

Access Kontrol Sitemleri , çalışan personellerin giriş çıkışlarını ve giriş çıkış yaptıkları kapı , turnike , bariyerleri vb. yetkilendirip denetleyebilen sistemlerdir.

Access Kontrol Sitemleri ile  ofis, laboratuar , fabrika , okul, yemekhane , spor salonu vb. gibi takip edilmesi istenen alana yetkili kişilerin  giriş çıkış yapmasına izin verebilir yetkili kişilerin dışındaki kişilerin  geçiş yapmasına izin vermeyebilirsiniz.

Access Kontrol Sistemleri dış mekanda turnike, bariyer ; iç mekanda ise kapılara entegre edilen elektrikli veya mıknatıslı kapı kilitleri aracılığıyla yapılmaktadır.

Access Kontrol Sistemleri yazılım programları ile birlikte kontrol edilmekte olup yazılım programları onlıne ve offlıne olarak kullanılabilmektedir.

Perplus Yazılım Programları birden fazla bilgisayarda takip edilebilir raporlama alınabilmektedir.

Access Kontrol Sistemleri parmak izi cihazı PDKS  , yüz tanıma cihazı , kart okuyucular ile entegreli olarak çalışabilmektedir.

Perplus yazılım programlarında seçenekli rapor şablonları yer almaktadır. Bu raporlar müşterilerimizin tercihine göre değişiklik göstermektedir. Belli tarihler arasında ayrıntılı geçiş raporu alınabilmektedir.

Perplus yazılım programı MYSQL veritabanlı olup program kullanımı esnasında oluşacak sıkıntılarda uzak masaüstü bağlantısı ile erişim sağlanıp sorun kısa sürede çözümlenebilmektedir.Bir cevap yazın