En İyi Yüz Tanıma Sistemi: Runitek

Runitek yüz tanıma cihazı markası, dünya çapında en önde gelen yüz tanıma teknolojisine sahiptir. Günde 24 saat, haftada ise 7 gün tümü ile otomatik işleme özelliğine sahip olan Runitek yüz tanıma cihazı, personelin çok daha düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Bu cihazın kartlı sistemlerin aksine sarf maliyeti bulunmamaktadır. Runitek yüz tanıma cihazı, insan faktöründen kaynaklanabilecek tüm hataları önleyecektir. Runitek yüz tanıma cihazını tercih ettiğinizde aynı zamanda insan kaynakları departmanının iş yükünü hafifletecek, zamandan da tasarruf etmeyi sağlayacaksınız. İşletmenin personel devam kontrol maliyetlerini azaltarak tamamen temassız uygulaması ile yüksek kullanıcı kabulü gerçekleştirmenize yardımcı olan Runitek yüz tanıma cihazı, kullanıcı dostu dizaynı ve kolay kullanımı ile yüz tanıma cihazı markaları arasında en çok tercih edilen üründür. Kaybolma, kopma ya da aşınma gibi problemler ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda bu kaliteli ve güvenilir cihaz bakım gerektirmez.

Şirketinizin maliyetlerini azaltmak ve performans hızınızı arttırmak için sizde Önder Zaman firmasına gelerek şirketinizin ihtiyaçlarına %100 karşılık veren Runitek yüz tanıma cihazına sahip olabilirsiniz. Firmamızın sistemlerini kullanan değerli müşterilerimiz elde ettiği pek çok faydayı bizlerle paylaşarak ne kadar kaliteli bir iş yaptığımızı bir kez daha kanıtlamış oldu.

Runitek yüz tanımalı PDKS sistemine geçen değerli müşterilerimiz gözle görülür derecede maliyet tasarrufu elde ettiklerini belirttiler. Firmamızın sisteminde birkaç tuş ile devam raporları üretebilmeniz mümkün. Biyometrik turnike sistemimiz sayesinde işletme içinde kimlerin olduğunu kolay bir şekilde tespit edebilir ve anbean izleyebilirsiniz. Bu sayede kimlerin giriş yapıp yapamadığını da kontrol altında tutmuş olursunuz. Çalışan personellere tekli ya da grup mesajları gönderebileceğiniz sistemimiz sayesinde her zaman kazançlı olan taraf siz olacaksınız.Bir cevap yazın