Kaliteli Runitek Yüz Tanıma Cihaz Modelleri

Dünyanın en kaliteli yüz tanıma sistemi patentine sahip olan Runitek, şuana kadar üretilen muadillerinin çok ilerisinde bir performans ve yazılımsal altyapı ile değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir üründür.

Önder Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri firması olarak Runitek ürünleri ile yazılımlarını tam entegre çalıştırmaktadır. Runitek RN 55 yüz tanıma parmak izi okuyucu ve RN 110 yüz tanıma terminali ile geçiş kontrol sistemlerinde üstünlük sağlayabileceksiniz. Firmamız Önder Zaman tasarladığı online ya da offline yazılımlar ve Runitek yüz tanıma cihazlarının üstün performansı ile PDKS sistemi, geçiş kontrol ve yemekhane kontrol gibi birçok çeşitli otomasyonları başarılı bir şekilde uygular. Yüz tanıma sistemlerinde, en önemli noktalardan biri ise cihazın çalıştığı ortamın özelliğidir. Runitek yüz tanıma cihazı kapalı alanda ve yapay ışık ortamlarında hatta ve hatta çok düşük ışık şartlarında bile çok iyi derecede performanslar sunmaktadır. Yüz tanıma cihazının kullanımı ile ilgili diğer bir önemli nokta ise yerden uygun bir yüksekliğe yerleştirilmesi konusudur. Yüz tanıma cihazı yerden 1,25 metre yükseklik hem uzun boylu hem de kısa boylu insanlar için iyi bir tanımlama açısı sunacaktır.

Sizde işletmenizde kaliteli ve güvenilir bir yüz tanıma sistemi kullanmak istiyorsanız, alanında tecrübe sahibi olan güler yüzlü ekibimizi arayabilirsiniz. İşletmenize en uygun cihaz üzerinde karar veren ekibimiz en kısa sürede sistemi kullanır hale getirecektir.Bir cevap yazın