Önder Zaman Parmak İzi Okuyucu Cihaz Sistemleri

Parmak izi programı ve PDKS sistemleri konusunda tecrübe sahibi olan firmamız, işinin ehli teknik servis ekibi ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

Runitek parmak izi programlarımızın hem kurulumu hem de kullanımı son derece basittir. Parmak izli PDKS yazılımımız güçlü bir arayüze sahiptir. Aynı zamanda çok detaylı giriş-çıkış, yoklama ve puantaj raporlamaları da yapabilir. Parmak izi programlarımızı içeren PDKS yazılımlarımız basic, standart ve pro olmak üzere 3 ayrı paketten oluşuyor. Her bir paket tüm sektörlerdeki farklı çaptaki firmalara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Parmak izi programlarında her firmanın ihtiyacına göre farklı otomasyonlar üretebilen Önder Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri, firmaların parmak izi sistemlerini rahat bir şekilde yönetip hızlı kullanabilmeleri ve istedikleri her türlü detaylı raporlamalara ulaşabilmeleri adına uzun süreli ve geniş bir analiz çalışması yapmaktadır. Firmamızın ekibi ile yaptığı bu çalışmalar sayesinde şuanda piyasanın en iyi parmak izi programlarını ve PDKS sistemlerini sizlere sunuyoruz. Parmak izi okuyucu ile bilgisayar arasında entegrasyonu sağlayan parmak izi programları ile çok kısa bir süre içinde kayıt giriş, kayıt aktarma ve daha pek çok işlemi yapabilmeniz mümkün.

Runitek RN 40, Runitek RN 41 ve Runitek RN 42 parmak izi kart okuyucu cihazlardan sizin için uygun olanını hemen satın almak için firmamız ile iletişime geçin.Bir cevap yazın