Önder Zaman Runitek Yüz Tanıma Cihazı İle Tanışın

Geçiş kontrol sistemleri arasında çok önemli bir yere sahip olan yüz tanıma sistemlerinin kişi ve kurumlar için faydaları çok fazladır. Bunlardan en önemlisi ise kartlı sistemlerde yaşanan başkasının yerine kart basma olayının engellenmesidir. Kart kaybetme ve kart unutma gibi kişinin geçiş yapmasını engelleyen durumlar bu sistemde söz konusu dahi değildir. Bir sefere mahsus olarak sisteme tanıtılan kişi yalnızca kendisine yetki verilen kısımlardan geçiş yapma hakkına sahiptir. Bunun haricinde o kişiye geçiş yetkisi verilmez.

Yüz tanıma sisteminde yeniden basım ve kart maliyeti gibi ek masrafa neden olacak durumlar yaşanmamaktadır. Yüz tanıma cihazını sorunsuz bir şekilde uzun seneler boyunca kullanabilmeniz mümkün. Yüz tanıma sistemini kamu ve özel kurumları, firmalar, fabrikalar, depo, özel bölümler, ofisler, iş hanları, plazalar, siteler, oteller ve asansörlerde uygulayabilmeniz mümkündür.

Runitek Yüz Tanıma Sistemini Kullandıktan Sonra:

  • Şifre, kart ve pin numarası kaybetme sorunu yoktur. Yalnızca sizin olmanız yeterli olacaktır.
  • Yüksek düzeyde güvenlik sağlar.
  • Cihaz kullanım için herhangi bir uzmanlık bilgisi gerekmez.
  • Biyometrik bilgiler başka kişiye transfer edilemez ve kopyalanması mümkün değildir.
  • Güvenilir kullanıcı dostu bir cihazdır.

Yüz tanıma sistemi, yüz tanıma sistemi kurulumu ve sistem fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilir, yetkili kişilerden en hızlı şekilde bilgi alabilirsiniz.Bir cevap yazın