Parmak İzi Cihazlarının Güvenli Olmasının Nedeni

Parmak izi cihazları, günümüzde çoğunlukla personel takibi için kullanılmaktadır. Tuvalet takip yazılımı, yemekhane takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve üye takip yazılımı ile kullanabileceğiniz parmak izi cihazları bu alanlarda yüzde 100 güvenlik garantisi ile takip yapılabilmesini sağlar. Alışveriş merkezleri, holdingler, askeri alanlar, plazalar, hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, umumi tuvaletler, belediyeler, spor salonları ve buna benzer alanlarda parmak izi cihazları kullanılabilmektedir.

Parmak İzi Cihazlarının Güvenli Olmasının Nedeni

Bu cihazlarda parmak izi teknolojisi kullanılmaktadır. Parmak izi, parmağın uç kısmında bulunan izdir. Bu iz her insanda farklıdır. Yani hiç kimsenin parmak izi dışarıdan aynı gibi görünse bile, asla aynı değildir. Bu yüzden de sabotaj gibi durumlar asla söz konusu değildir. Bu avantajı sayesinde cihazın kullanıldığı yerde hiçbir kimse giriş ve çıkışlar sırasında başka birinin yerine parmak izi okutamaz. Parmak izi tanıma cihazı personel takibi yapılması için kullanılacaksa, kimsenin başkasının yerine parmak izini okutamaması durumu personel takibinden yüzde 100 verim almanıza yardımcı olacaktır. Parmak izi tanıma sistemleri, işletmelerin gitgide büyümeleri ve personel sayısının hızlı bir şekilde artması ile birlikte çok daha sık bir şekilde kullanılmaktadır. Parmak izi cihazlarına artan bu talebin nedeni, personel takibinin bu cihazların kullanılması sayesinde çok daha basit bir şekilde gerçekliyor olmasıdır.

Önder Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri parmak izi teknolojisindeki en kaliteli ve en sağlam cihazları siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat teklifinde sunuyor. Runitek RN 40, Runitek RN 41, Runitek RN 42 cihaz modellerini kullanarak sizlere birbirinden farklı kayıt kapasitelerine sahip olan ultra kaliteli ve kullanışlı parmak izi cihazlarını sunuyoruz. Personel sayınızın hiçbir önemi yok! Önder Zaman firmasında sizin ihtiyacınıza en uygun ve en kaliteli parmak izi okuma sistemi mevcut. İhtiyaçlarınıza ideal çözümler sunarak sektördeki tecrübesini gözler önüne seren Önder Zaman firması alanında uzman çalışma personeli ile hızlı bir şekilde taleplerinizi değerlendiriyor. Cihazlarımızdaki parmak izi sensörlerinin kalitesi sayesinde giriş ve çıkışlarda hızlı okumalar yapabileceksiniz. Parmak izi cihazları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Bir cevap yazın