Parmak İzi Geçiş Sistemi Sayesinde İşletmeniz Parmaklarınızın Ucunda

Parmak izi teknolojisinin gelişmesi ile birlikte kullanım alanları da gitgide yaygınlaşmıştır. Parmak izi tanıma sistemi yalnıza yüksek güvenlik isteyen büyük ölçekli firmaların kullanımı için değil, aynı zamanda evlerde bile kullanılmaktadır. Anahtar kullanmak yerine parmak izi tanıma cihazlarını kullanılarak kapılardan geçişlerin yalnızca sisteme tanıtılmış kayıtlı kullanıcıların olmasını sağlayabilirsiniz. Giriş çıkışları düzenlemeyi sağlayan parmak izi tanıma cihazları sayesinde yetkisiz girişleri de engellemiş olacaksınız.

Parmak izli sistemini büyük işletmeler her türlü giriş çıkışlarda turnike ile birlikte kullanılabilmektedir. Turnike sistemine bağlanan parmak izi tanıma cihazları ile o geçiş noktasından geçmeye izinli kişiler tanımlanacaktır. Burada sistem kilit vazifesi görecektir. Sistemde kayıtlı olmayan hiçbir personel ya da araca turnike açılmayacaktır. Parmak izi geçiş sistemi cihazını iş yerinizin belli noktalarında da çok rahat bir şekilde kullanabilme şansına sahipsiniz. Belirli bir oda ve geçiş noktalarına tüm personelinizin erişmesi yerine, yalnızca belirli kişilerin geçişlerini sağlamanıza yardımcı olacaktır. Parmak izi terminali kullanımı sayesinde işyerinizde ya da evinizde güvenli geçiş sağlamayı başarmış olacaksınız.

Parmak izli geçiş, giriş-çıkış kontrol sistemleri ve parmak izi tanıma cihaz fiyatları ile ilgili detaylı bir bilgi almak istiyorsanız, hemen iletişim bilgilerimizi kullanarak en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz firmamıza gelerek cihazları yakından inceleyerek çalışma prensibi ile ilgili detaylı bilgileri uygulamalı bir şekilde görebilirsiniz. Önder Zaman firması hizmetinizdedir.Bir cevap yazın