Parmak İzi Okuma Sistemiyle Pratik Çözüm Sağlayın

Seçenekli parmak izi okuyucularımızla (Runitek RN 40, Runitek RN 41, Runitek RN 42) parmak izi okuma sistemlerinde geniş çözümler sunan firmamız, güvenli ve hızlı parmak izi okuma performansı sunarak firmaların personel devam kontrolü ve benzeri birçok geçiş kontrol sistemleri ihtiyaçlarına özel çözümler üretir.

Parmak izi, insan parmak yüzeyinin iki boyutlu olarak birden fazla fotoğraflanması ve bu alınan fotoğrafların karşılaştırılması işlemi olarak kısaca tanımlanabilmektedir. Parmak izi sistemleri, firmalar için personel devam kontrol ve geçiş kontrol sistemleri açısından en rahat kullanılacak biometrik sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Parmak izi okuma, kişiye özgü olması sebebi ile personel devam kontrolünde firmalar için ciddi bir sistem güvenliğidir. Kartlı geçiş sistemlerine göre çok daha avantajlı bir sistemdir. Okul, fabrika, ofis ve otel gibi birçok işletme bünyesine kurulu parmak izli geçiş sistemleri güvenli bir geçişin sağlanması adına en ideal teknolojidir. Parmak izi teknolojisinin gelişmesi ile birlikte kartlı geçiş sistemlerinin yerini parmak izli geçiş sistemleri almaya başladı. Parmak izli geçiş sisteminde parmak izi okuyucularının yeri çok büyüktür.

Parmak izi okuyucuya tanıtılan kişi daha sonra okutma işlemini yaptığı zaman geçiş hakkı elde etmiş olur. Geçiş bölgesinde parmak izi ile açılan kapı ve turnike gibi bir geçiş materyali var ise geçiş yapmak isteyen kişinin geçiş yapmasını sağlaması için açılır. Parmak izi okuma işlemi sonrasında ise alınan veri parmak izi programı ile değerlendirilecektir. Parmak izi okumalı kartlı geçiş sistemi talebiniz var ise hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman teknik ekibimiz işletmenize en kısa sürede parmak izi okumalı kartlı geçiş sistemi kurulumunu yaparak sorunsuz bir şekilde kullanımınıza sunacaktır.Bir cevap yazın