Parmak İzi Okuyucu Programı

Kullanıcı bilgisayarı ile parmak izi okuyucu cihaz arasında bulunan entegrasyonu sağlamaya yardımcı olan parmak izi programlarıyla kısa bir süre içerisinde kayıt giriş, kayıt aktarma ve benzeri birçok işlemi yapmanız mümkündür. Runitek parmak izi programı ile parmak izli geçiş sistemlerinde mevcut kişilerin parmak izi alma işlemi sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.

Parmak izi okuyucu program ve parmak izi okuyucu cihaz arasında kurulan bu bağlantı sistemi sayesinde kişi belirli aralıklar ile parmak izini sisteme tanıtır ve sistem bunu veritabanına kayıt eder. Parmak izi alma işlemi tamamlandıktan sonra ise parmak izi yazılımı üzerinde kişiye gerekli haklar tanınır. Sisteme hızlıca tanıtılan kişi sonrasında ise geçiş yapacağı yerlerde parmak izini parmak izi okuyucusuna göstermek sureti ile geçişini gerçekleştirir.

Her geçiş parmak izi okuyucu programı ile database içerisine kayıt edilir ve gerekli olduğu zamanlarda raporlama almak üzere burada tutulur. Parmak izi okuyucu programının avantajlarından faydalanmak için Önder Zaman’ı arayabilirsiniz. Her türlü özel ve kamu kurumu için ekonomik parmak izi geçiş sistemleri uygulamalarımız bulunmaktadır.Bir cevap yazın