Parmak İzi Okuyuculu PDKS

Parmak izi okuyuculu PDKS sistemlerinde hızlı, parametrik ve güvenli ürünleri ile personel devam kontrol otomasyonları markası Runitek, parmak izi okuyucuları ile güçlü PDKS yazılımlarını bütünleştirmektedir.

Gelişen ihtiyaçlar ile birlikte PDKS sistemlerinde, biyometrik okuyuculara talep artmaktadır. Özellikle kobilerde kartlı geçiş sistemlerinin personel devam kontrolünde sık sık kullanılması, kartın elden ele taşınabilir olması ve sarf maliyeti gibi dezavantajlarından ötürü gitgide yerini biyometrik geçiş kontrolüne bıraktı. Runitek parmak izi okuyucu ve yüz tanıma cihazlarında, bütün yazılımsal geliştirmeleri kendi mutfağımızda geliştiriyoruz. Hem yönetimsel hem de haberleşme protokolleri açısından yazılımlarımız ile tam anlamı ile entegrasyon sağlamaktayız. Runitek RN 40 parmak izi kart okuyucu cihazlar, Runitek RN 41 parmak izi kart okuyucu cihazlar ve Runitek RN 42 parmak izi kart okuyucu cihazlar PDKS paketlerimizde farklı işletmelerde personel devam kontrol, geçiş kontrol ve puantaj ihtiyaçlarını karşılaşmaktadır. Güçlü yazılım altyapımız sayesinde, parmak izi ile personel takibini çok daha kolay ve çok daha hızlı yönetilebilmekteyiz. Parmak izi okuyucu cihazlarımızda, parmak izi tanımanın yanı sıra ayrıca proximity kart okuyucu, mifare kart okuyucu ve şifre ile geçiş özellikleri desteklenir. Bu sayede uygulamada parmak izi tanımasında herhangi bir problem oluşan personelin, personel takip kartı okuma ya da şifreli geçişi sağlanabilir. Bu şekilde parmak izi projelerinde, bütünlük ve süreklilik sağlamayı başarıyoruz. Parmak izi okuyucularımızda yer alan batarya seçeneği ise olası elektrik kesintilerine karşı sistemin geçişlere olanak vermesini ve sistemin aksamamasını sağlar. Parmak izi terminallerinde, röle kontrol ve zil çaldırma standart olarak bulunur. Firmalar, personel işe giriş çıkışlarını üzerinde parmak izi okuyucu bulunan turnikeli bir sistem ile takip edebilmektedir. Aynı zamanda kapılarına da parmak izi cihazı ile geçiş kontrolü uygulayarak firma içi dolaşımı kontrol altında tutar. Runitek markası personel takip, öğrenci takip ve yemekhane takip gibi geçiş kontrol sistemlerinde hem kartlı okuyucuları hem de biyometrik okuyucuları aynı yazılım altyapısında kullanabilmektedir. Böylece tüm bu geçiş kontrol sistemlerine ihtiyaç duyan firmalara hem kartlı hem de biyometrik okuyucuların avantajlarını bir arada sunabiliyoruz.

Firma, fiyat ve performans olarak en iyi sisteme sahip olabilmek ister. Eğer sizde en iyi sisteme sahip olmak istiyorsanız, Önder Zaman sizin için en doğru adres olacaktır. Güler yüzlü ve tecrübeli ekibimize ulaşarak ya da web sitemiz üzerinden fiyat ve performans detaylarına ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın