Parmak İzli Personel Kontrol Sistemi Sayesinde Yüksek Güvenlik ve Performans Hayal Değil!

Parmak izli personel kontrol sistemlerinde, yazılımsal ve donanımsal faaliyetleri sürdüren firmamız, birçok firmanın ihtiyacına uygun olan parmak izli personel devam kontrol sistemi modellerine sahiptir.

PDKS programlarımızda parmak izi okuyucu ile yazılım arasındaki entegrasyonu en üst seviyede gerçekleşir. Bu performans üstünlüğü hem sistemin genel işleyişi hem de sistemin yönetimi açısından çok daha rahat ve güvenli bir kullanım imkânı sunar. Kartlı geçiş sistemlerinin dezavantajı olan kartın taşınabilirliği durumu, PDKS sistemlerinde kişiye özgü biometrik cihazların kullanım ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Runitek markası PDKS ve geçiş kontrol sistemlerinde, parmak izi okuyucular ile yüz tanıma terminallerinin yazılımlarına adaptasyonunu sağlamıştır. Temaslı kullanım yapısının olması ve steril bir kullanıma ihtiyaç duyması parmak izi sistemlerinin bahsedebileceğimiz dezavantajlarından biri olarak kabul edilebilir. Bu yapısı işletmelerde zaman içerisinde bir sorun teşkil edebilir. Runitek firması tamda bu noktada yüz tanıma sistemi ile biometrik bir sisteme ihtiyacı olan işletmeler için kesin bir çözüm getirmektedir. Ciddi işletmelerde personel takibi ve personel kontrolü titiz bir çalışma gerektiren oldukça önemli bir konudur. Personel takip sisteminin bir parçası olan giriş çıkış sistemlerinde parmak izli personel kontrol sistemi rahat bir şekilde kullanılabilir.

Uygun yerlere konulan parmak izi okuyucular, yetkilendirilmiş personeli önceden tanımlamış ise belirlenen yerlere rahat bir şekilde giriş ve çıkış hakkı verecektir. Elbette ki bu sistem sayesinde personeller yetkisi dışında kalan bölgelere hiçbir şekilde erişim sağlayamaz. Böylece işletmenizde belli bir disiplin hâkim olur.Bir cevap yazın