Runitek Mifare Kart Okuyucu

Mifare kartlı sistemler yaygın bir şekilde personel kontrol sistemlerindeki kartlı çözüm sunan uygulamalarda kullanılır. Runitek kartlı geçiş sistemlerinde ağırlıklı olarak mifare kart teknolojisini kullanılır. Dünyada bir milyara yakın kart ve 5 milyon kart okuyucu cihaz kullanılıyor.

Bu teknolojinin sunmuş olduğu avantajlı çözüm olanakları bu kadar yaygınlaşmasına neden olmuştur. Mifare kartların kopyalanamaz özellikte olması güvenliğin çok yüksek düzeyde sağlanması anlamına gelmektedir. Mifare kartta bulunan bilgilerin çalınması kesinlikle mümkün değildir. Diğer manyetik araçlardan hiçbir şekilde etkilenmez ve içersindeki bilgiler asla bozulmaz. Mifare kartlar, su dökülmesi ve güneşe maruz kalma gibi koşullardan asla etkilenmez. Kartın okutulması için uzaktan tutmak yeterli olacaktır. Hatta kartın cepten, cüzdandan ya da çantadan okutulması da mümkün olmaktadır. Okuyucuya temas etmeden uzaktan bile okutulabilen mifare kartlar 5 ila 15 santimetre arasında uzaklıktan bile mifare kart okuyucuya okutulabilir. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde kart okutulması sağlanır. Mifare kart okuyucular, pratik kullanımları ile sektörde çok daha fazla öne çıkmaktadır. Mifare teknolojisi her türlü sisteme kolay bir şekilde uyum sağlayabilmektedir. Runitek mifare kart okuyucu ürün portföyünde RN 201 mifare kart okuyucu ve RN 202 mifare kart okuyucu cihaz modelleri mevcuttur. Mifare kartlı çözümlerde veri toplama cihazı olarak kullanılan modeller, aynı zamanda özel projelerde donanım ve yazılım olarak siz değerli müşterilerin ihtiyacına göre geliştirilmektedir.

Runitek markası, hem cihaz ile hem de yazılım tarafından ölçeklenebilir proje sunma kabiliyetine ve diğer çözümlere entegre edebilme kabiliyetine sahip olan bir markadır. Sizde Runitek mifare kart okuyucu cihaz ile ilgili çok daha detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız, bizi hemen arayın ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanan o şanslı kişi siz olun.Bir cevap yazın