Runitek Parmak İzi Okuyucuları

Parmak izli PDKS geçiş sistemlerinde, parmak okuma ve tanıma sistemlerinde, turnike sistemlerinde, parmak izi ile açılan kapı giriş çıkışlarında, yemekhane kontrol uygulamalarında ve personel giriş çıkış takibini yapabileceğiniz Runitek parmak izi okuyucuları Önder Zaman firması tarafından sizlere sunuluyor. Yüksek hızı, şık tasarımı ve yüksek kayıt kapasitesi ile en uygun parmak izi okuyucu fiyatları ile güvenilir parmak izi okuyucularına firmamızla iletişime geçerek sahip olabilirsiniz.

Parmak izi okuyuculu geçiş sistemlerinde geçiş yapan bireylerin güvenli geçişinde kullanılmak için tercih edilen parmak izi okuyucular, bireyin parmak izi bilgisini çok kısa bir sürede işler ve kişiye geçiş izni verilip verilmeyeceğine anında karar verir. Parmak izi okuyucularımızda güvenlik ve performansı ön planda tutan bir firmayız. Bu yüzden birçok ortamda sorunsuz bir şekilde çalışabilen dayanıklı cihazlarımızı hizmetinize sunmaktayız. Runitek RN 40, Runitek RN 41, Runitek RN 42 parmak izi kart okuyucu cihaz modellerimiz ile herkesin ihtiyacına uygun özellikte parmak izi cihazlarımız bulunmaktadır. Parmak izi okuyuculu PDKS sistemleri hakkında sahip olduğumuz engin tecrübelerimizin ışığında ilerleyerek, firmaların ihtiyaçlarına göre özel yazılım projeleri geliştiriyoruz.

Runitek parmak izi okuyucularını otel, ofis, fabrika ve okul gibi giriş çıkışlar için son derece uygundur. Hassas parmak izi sensörü ile parmak izi tanıma işlemi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği için asla yığılmalara sebep olmaz. Parmak izi yoklama cihazlarını parmak izi kapı kilidi olarak da kullanabilme şansına sahipsiniz. Parmak izi sistemi ile açılan kapılar sayesinde yetkisiz geçişlerin de önüne geçmiş olursunuz. Parmak izi okuyucu cihazlar ile ilgili çok daha fazla bilgi almak istiyorsanız web sitemizdeki ürün ve özelliklerini inceleyebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın