Runitek Yüz Tanıma Sistemi

İş ya da kişisel kullanım amacı ile çok gelişmiş ve kendi alanında lider olan Runitek yüz tanıma sistemini siz değerli müşterilerimizin hizmetinize sunmaktayız. Runitek yüz tanıma sistemi çözümlerimiz diğer kart/şifre tabanlı geçiş sistemlerinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldıracağı gibi zaman ve para tasarrufu açısından da size büyük katkılarda bulunacaktır.

Runitek yüz tanıma sistemi teknolojisi, yüzleri benzersiz doğrulama bilgisi olarak kullanmaktadır. Runitek markasının yüz tanıma sistemini kişisel ev uygulamalarınızdan geniş çaplı işletme çalışmalarınıza kadar oldukça büyük bir alanda kullanabilirsiniz. Runitek yüz tanıma sistemi, temassız insan-makine arayüzü teknolojisine odaklanır. Firmamızın temassız biyometrik yüz tanıma ve yüz doğrulama sistemimiz ihtiyacınıza yönelik olarak yüksek doğruluk ve tam güvenlik sağlar. Kimlik doğrulama çözümlerini dilerseniz özelleştirilebilirsiniz. Runitek yüz tanıma sistemini; personel devam kontrol sistemlerinde, ziyaretçi yönetim sistemlerinde ve erişim kontrol sistemlerinde hiçbir sorun yaşamadan uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Runitek yüz tanıma sistemi cihazlarımız oldukça şık, kendini gösteren, kasa yapısı ve hızlı veri işleme özelliği ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kalitededir. Yüz okuma cihazlarını ekonomik fiyata satın alabilirsiniz.Bir cevap yazın