Turnikeli PDKS Sistemi

Firmamız kart okuyuculu turnike sistemleri ile hem %100 kaliteli hem de ekonomik geçiş kontrol sistemlerinin yanı sıra, firmanıza özel olarak tasarlanan PDKS çözümleri de sunar.  Bel tipi tripod turnike, özel geçiş turnikesi, engelli geçiş turnikesi,  yarım boy ve tam boy geçiş turnikeleri,  otomatik bariyer, çift yönlü turnikeleri; kart okuyucularımız,  parmak izi ve yüz tanıma cihazlarımız ile entegre ederek en iyi geçiş kontrol ve PDKS otomasyonlarını oluşturuyoruz.

Turnike sistemleri ile desteklenen turnikeli PDKS sistemleri çok daha disiplinli olmasının yanı sıra, çok daha yüksek verimli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Turnike donanımları, personel devam kontrol sistemlerinde sık sık yaşanan hata ihtimalini ortadan kaldırarak giriş-çıkış hareketlerini disipline eder ve firma bünyesinde otomasyon bilincinin hızlı bir şekilde yerleşmesine yardımcı olur. Turnike sistemlerinin diğer bir avantajı ise taşınabilir olmasıdır. Bu yüzden de çöpe atılmayan bir yatırım özelliğindedir. Ayrıca turnike sistemleri mekanik donanımlar olduğu için düzenli yıllık bakımları yapıldığı zaman onlarca yıl kullanılabilecek kaliteli ürünlerdir. Önder Zaman firması olarak yoğunluğumuzu kurumsal projelere verdiğimiz için metal aksamı ve döküm tekniği en üst kalite seviyesindeki turnike donanımları ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Çünkü kalitesiz turnike, tüm PDKS otomasyonunu etkileyecek ve sistemin başarısız olmasına neden olacaktır. Bu sistemde bulunan hem donanımsal hem de yazılımsal entegrasyonları gerçekleştirmede PDKS sistemlerindeki insan hatalarını tamamen ortadan kaldırmayı başarıyoruz. Turnikeler, geçişi onaylayan donanımlar ile birlikte kullanılmaktadır. Bu donanımlar kart okuyucu, parmak izi okuyucu ve yüz tanıma terminali olabilmektedir. Turnikeler, geçiş onay aldıktan sonra bir kişinin geçmesine izin verecek şekilde tasarlanır. Turnike sistemleri yetkisiz kişilerin işletmelere girişine engel olacağı gibi üzerindeki okuyucular sayesinde giriş–çıkış verilerini de sisteme kaydedecektir.

Personel devam takip sistemlerinin yardımcı donanımı olarak öne çıkan turnikelerin; bel, boy, VIP, kelebek ve kollu olarak adlandırılan modelleri bulunmaktadır. Personel devam takip sistemlerinde turnikeler en çok kartlı sistemler ile birlikte kullanılmaktadır. Giriş–çıkış yoğunluğuna göre turnike sayısının belirlenmesi yığılmaların olmasını önleyecektir. Sizde turnikeli PDKS sistemi kullanmak istiyorsanız, hemen bize ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın