Yüz Tanıma Sistemleri Nasıl Kurulur?

  1. Geçişin yapıldığı yerdeki turnike üstüne ya da duvara yüz tanıma cihazı montajı yapılmaktadır.
  2. Yüz tanıma sistemleri cihazları IP tabanlı olduğundan dolayı cat6 ile en yakın switche bağlantı yapılması uygundur.
  3. Geçişine izin verilen personellerin yüzleri, admin tarafından cihaza tanıtılması sağlanır. Yüz tanıma cihazı, her tanıdığı yüz için bir ID numarası belirleyecektir. Bu numaralar personel takip sistemi programına, kişinin nitelikleri ve özlük bilgileri ile kaydedilecektir.

Tüm bu ayar ve kontrollerin tamamlanması ile artık sistem kullanıma hazır durumda olacaktır.

Yüzünü cihaza okutan kişilerin yüzleri daha önceden yüz tanıma cihazına tanıtılmış ise geçiş yetkisini elde edip geçişlerini gerçekleştirebilirler.

Sizde Önder Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri firmasına gelerek ya da iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak Türkiye’nin en kaliteli ve en güvenilir yüz tanıma cihazı markası Runitek ile ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip olan yüz tanıma cihazınızı seçebilirsiniz. En kısa sürede alanında uzman ve tecrübeli teknik servis ekibimiz size geri dönüş sağlayarak tercihinize ve ihtiyacınıza uygun olan Runitek RN 55 yüz tanıma parmak izi okuyucu ya da RN 110 yüz tanıma terminali cihazlarından birinin kurulumunu gerçekleştirecektir. Kurulum en kısa sürede tamamlanarak cihazınız anında aktif edilecektir. Önder Zaman firması teknik servis ekibi ve müşteri temsilcileri yalnızca kurulum aşamasında değil, kurulum sonrasında olası bir sorunla karşılaştığınızda da hizmetinizde olmaya devam edecektir.Bir cevap yazın