Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz tanıma sistemleri, kapı geçiş kontrol sistemleri ve personel takip sistemi kullanımının artması ile birlikte daha da talep görmeye başladı. Yüz tanıma sistemini cazip hale getiren şey ise hızlı yüz tanıma, üst düzey güvenlik ve temas olmadığı için yüz tanıma cihazının uzun ömürlü bir sistem olmasıdır.

Önder Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri, piyasada en çok satılan ve en çok tercih edilen yüz tanıma sistemlerini kullanarak müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Runitek RN 55 yüz tanıma parmak izi okuyucu, RN 110 yüz tanıma terminali ve Anviz Facepass Pro yüz okuma cihazı tanıma sistemlerini diğer sistemlerden ayıran en belirgin özellikleri ise çok aydınlık ya da çok karanlık gibi farklı ışık yoğunluğunun bulunduğu ortamlarda bile kusursuz bir şekilde çalışabiliyor olmalarıdır. Aynı zamanda bu üstün kalitedeki cihazlar talebe göre yüz tanıma kapasitesi seçenekleri ve yüzdeki bakılacak nokta sayısının arttırılabilmesi sayesinde üst düzey güvenli geçişin sağlanması da mümkün oluyor. Bu cihazlardaki yüz tanıma kamerasının yüksek çözünürlüklü olması ve yüz tanıma cihazlarının haftanın 7 günü 24 saati teknik ekipten destek alınabilmesi müşterilerin yoğun ilgisini çekiyor.

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

Yüz tanıma okuyucularını; personel takip sistemi, kapı açma, yemekhane takip, turnike geçiş kontrol sistemi ve fitness spor salonu üye takip amaçlı kullanabilmeniz mümkündür. Firmamızın değerli müşterilerine sunduğu yüz tanıma cihazları yüz okuma ile birlikte aynı zamanda kart, parmak izi ve şifre ile de geçiş imkânı sağlamaktadır.

Yüz tanıma sistemi fiyatları konusunda son derece iddialı olan firmamızın yüz tanıma modellerini ‘ürünler’ kategorimizden hemen inceleyebilirsiniz. Sizin için kullanımı en uygun olan yüz tanıma sistemini belirleyip fiyat listesini makul rakamlar ile hazırlayacağız.

 

 Bir cevap yazın