Personel Devam Kontrol Cihazları İle Sorunsuz PDKS İşlemleri

Personel devam takip sistemi cihazları PDKS sistemlerinde giriş-çıkış saatlerinin kaydedilmesi ile sorumlu cihazlardır. Sistemdeki görevi personelin giriş-çıkış verilerini toplamak ve bu verileri PDKS yazılımına aktarmaktır. Giriş-çıkış terminali olarak kart okuyucu, parmak izi okuyucu ya da yüz tanıma cihazları Runitek personel devam zaman kontrol sistemlerinde kullanılmaktadır.

İşletmeye giriş ve çıkışlarda personelin yaya gelişinin yanı sıra liman ya da şantiye türü açık alan işletmelerde personel giriş çıkışı araçlar ile olduğundan dolayı personelin araçtan inmesi ve hem PDKS cihazına parmak izini okutması hem de personel kartını okutarak tekrar aracına dönmesi zaman kaybından ibaret olacaktır. Bu zaman aralığı belli oranda otomatik olarak iş kaybına yol açacaktır. PDKS programı içerisinde yer alan yeni cihazlar ile birlikte artık personelin araçtan aşağı inmeden ya da aracını hiç durdurmadan transit bir şekilde rahatlıkla geçmesi ve bu geçiş sırasında PDKS bilgilerini sisteme girmesi mümkün olmaktadır.

Sizde Runitek devam kontrol cihazları ile birlikte PDKS işlemlerinizi çok daha kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz.Bir cevap yazın